#Glory To Ukraine! Glory to the heroes!

درباره آراپندار

فناوری اطلاعات آراپندار با بیش از چهارده سال فعالیت و حضور در عرصه فناوری اطلاعات، با هدف ارائه راه کارهای قابل اجرا و مطمئن در این عرصه می کوشد تا کلیه امور مربوط به طراحی و تولید سامانه های نرم افزاری را توسط نیروهایی متخصص انجام داده و در نهایت اهداف مجموعه شما را به بهترین شکل ممکن و با استفاده از فناوری اطلاعات محقق نماید.

درباره آراپندار
درباره آراپندار
درباره آراپندار
درباره آراپندار
درباره آراپندار
درباره آراپندار
درباره آراپندار

هر مشتری برای ما یک هم تیمی است!

از نخستین روز فعالیت تا کنون بر آن بوده ایم که با ضمانت محصولات و پروژه های نرم افزاری خود و ارائه راهنمایی های علمی و تجربی ، در دستیابی به نتیجه مطلوب با مشتریانمان همراه باشیم و در این راستا کوشیدیم تا با بهره گیری از تجهیزات و علم روز دنیا و همچنین گسترش تولید و پشتیبانی واحد تحقیق و توسعه،حامیان قوی تری برای مشتریانمان باشیم.همواره اهداف مدیران متعهد و همکاران متخصص ما بر شناخت نیازهای مشتریان و ارائه خدمات بهینه مبتنی بر پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا به سراسرکشور می باشد. برای ما هر مشتری منحصر به فرد بوده و راهکار منحصر به فردی هم نیازمند است. ما تلاش میکنیم با مشتریانمان یک تیم شویم و مسیر رسیدن به اهداف راشانه به شانه هم طی نماییم.

این شرکت با ارائه خدمات مطلوب و با کیفیت و با تکیه بر دانش و تجربه پرسنل خود، آمادگی لازم را جهت همکاری و ارائه مشاوره و ارائه راهکارهای جامع در زمینه های مختلف فناوری اطلاعات اعلام داشته و خود را نسبت به ارائه خدمات مطلوب متعهد می داند.

 

فناوری اطلاعات آراپندار

نیاز به مشاوره فنی دارید؟

کارشناسان مجرب ما همواره آماده پاسخگویی به پرسش های شما هستند!

تماس بگیرید
برخی از مشتریانی که افتخار همکاری با آنها را داشته ایم