#Glory To Ukraine! Glory to the heroes!

دیجیتال مارکتینگ و SEO

در این شیوه بازاریابی نوین تکیه بر ظرفیت‌های دیجیتال با محوریت «اینترنت» مدنظر است. این رویکرد به معرفی محصولات و پیش‌برد فروش از طریق فضای دیجیتال اصرار دارد. دیجیتال مارکتینگ با منطبق ساختن خود با اصول مارکتینگ و استفاده از رویکردهای مختلف، کاربردپذیری آن‌ها را با زندگی مجازی مشتریان در عرصه وب و اینترنت ممکن کرده و تجارت و کسب‌وکار و مبادله را با سرعتی برق‌آسا به عرصه اینترنت کشانده است.

با ما تماس بگیرید
دیجیتال مارکتینگ و SEO
تصاویر و اشکال
تصاویر و اشکال
تصاویر و اشکال
تصاویر و اشکال

بازاریابی دیجیتال :

کسب و کارها برای معرفی و توسعه خدمات یا محصولات خود به تبلیغات و بازایابی نیاز دارند. بازاریابی به دو صورت انجام میگیرد:

بازاریابی سنتی (آفلاین) : مانند پوستر ، بنر ، تراکت ، بازایاب حضوری و تلفنی و … که امروزه منسوخ شده است و بازخورد و نرخ بازگشت سرمایه بدی را دارد و توصیه نمی شود.

بازاریابی دیجیتال(آنلاین) : امروزه بازاریابی درفضای دیجیتال موثرترین راهکار برای رشد کسب و کارهاست و اهمیت و بازخورد این روش به مراتب از روش های سنتی بازاریابی بیشتر است. درواقع دیجیتال مارکتینگ بازاریابی با استفاده از اینترنت است و شامل روش های مختلف ازجمله بهینه سازی موتورهای جستجو و بازایابی شبکه های اجتماعی ، ایمیل مارکتینگ ، بازاریابی محتوا ، وبلاگ نویسی ، تعیین استراتژی و … می شود.

وجود کانال های متفاوت، استراتژی های متفاوت و تکنیک های گوناگون باعث شده که برای موفقیت در این حوزه به کارشناسان مراجعه شود لذا توصیه می شود قبل از شروع به فعالیت به یادگیری آن بپردازید چرا که اگر بخواهید با کار برروی کسب و کارتان و انجام صحیح و خطا به آن بپردازید نتیجه عکس خواهید گرفت و باعث آسیب های جبران ناپذیری خواهید شد

فناوری اطلاعات آراپندار

 اهمیت و ضرورت دیجیتال مارکتینگ در دنیای بازاریابی امروز

شما چقدر از روز را به طور پراکنده در گوشی‌های موبایل و دسکتاپ و به صورت آنلاین سپری می‌کنید؟ در مقایسه، چقدر از روز را برای تماشای تلویزیون و مطالعه‌ی روزنامه‌ها و مجلات قرار می‌دهید؟ چقدر این تجربه را داشته‌اید که هنگام آغاز آگهی‌های تلویزیون، سراغ موبایل خود بروید و همان چند ثانیه را هم به گوشی هوشمند خود اختصاص دهید؟

اگر اعداد بالا تفاوت قابل توجهی با هم داشتند، شما تنها نیستید.

با این تفاسیر، اگر حضور کسب‌وکار شما برای معرفی خود به مخاطب، ارتباط فعال با او و کسب درآمد فقط محدود به رسانه‌های آفلاین باشد، به این معنی است که شما در بخش بزرگی از زمان و توجه مردم شریک نیستید. با وجود قیمت‌های سرسام‌آور تبلیغات آفلاین مثل تیزرهای تلویزیونی یا بیلبوردهای شهری که عملا در انحصار برندهایی با بودجه‌های کلان هستند، این قاعده برای کسب‌وکارهای کوچک به مراتب مهم‌تر است. در واقع، حضور آنلاین، شاید تنها شانس یک کسب‌وکار کوچک برای جلب توجه مردم و تنها راه برندهای بزرگ برای حضور در مرکز توجه مشتریان است.

 

مزایای حضور در دنیای دیجیتال

 • بسیاری از مردم مسیر خرید خود را به صورت آنلاین شروع می کنند
 • گزینه‌های رشد را برای کسب و کارهای کوچک افزایش می دهد
 • نرخ تبدیل بالاتری ایجاد می کند
 • ارائه خدمات به مشتریان به الویت تبدیل می‌شود
 • دیجیتال مارکتینگ اعتماد به برند شما را افزایش می‌دهد
 • ازان تر و مقرون‌ به ‌صرفه تر است
 • پتانسیل افزایش درآمد برای شما ایجاد می‌کند
 • نتایج قابل سنجش ارائه می کند
 • قابلیت شخصی‌سازی و هدفگیری دقیق خریداران را فراهم می کند
 • به شما کمک می کند به مشتریان موبایل دسترسی داشته باشید
 • می توانید به سادگی استراتژی خود را برای گرفتن بهترین نتایج با تغییرات وفق دهید
 
دیجیتال مارکتینگ و SEO

خدمات دیجیتال مارکتینگ :

طراحی کمپین های تبلیغاتی

بهینه سازی سایت (SEO)

بازاریابی محتوایی

بازاریابی و تولید محتوی

طراحی و بهینه سازی وب سایت

بازاریابی شبکه های اجتماعی

افزایش ترافیک سایت

تبلیغات آنلاین

ما در کنار شما خواهیم بود. با ما تماس بگیرید

به یاد داشته باشید امروزه مسیر هر خریدی از جستجو در اینترنت و شبکه های اجتماعی آغاز می شود.

درخواست مشاوره
ما در کنار شما خواهیم بود. با ما تماس بگیرید
ما در کنار شما خواهیم بود. با ما تماس بگیرید
ما در کنار شما خواهیم بود. با ما تماس بگیرید