#Glory To Ukraine! Glory to the heroes!

خدمات

آراپندار ارائه دهنده یک مجموعه کامل از خدمات و سرویس هاست و ما با بهره مندی از بهترین کارشناسان، به مشتریان خود سرویس ها و خدمات با کیفیت را ارائه میدهیم. اگر به یک وب سایت، نرم افزار سفارشی، اپلیکیشن و یا خدمات دیجیتال مارکتینگ نیازمند هستید، ما شما را حمایت می کنیم تا تمامی اهداف مشترکمان محقق شود.

خدمات
خدمات
خدمات
خدمات
خدمات
خدمات
خدمات
طراحی وب سایت

طراحی وب سایت

ممکن است طراحی سایت حرفه ای به نسبت سایت های آماده برایتان پر هزینه باشد اما یک سایت اختصاصی نمایانگر منزلت و جایگاه شما می باشد و تاثیر مستقیمی در جذب مشتری و فروش شما دارد. برخی از ویژگی های طراحی سایت حرفه ای:طراحی اختصاصی با استفاده از تکنولوژی های روز استفاده از رنگ ها: شامل ۲-۳ رنگ است که ترکیب آنها یک تن مناسب به شما می دهد. طراحی سایت مناسب برای نمایش در تمامی رزولوشن های مانیتور , تبلت و موبایل پنل ادمین اختصاصی و متناسب با نیاز های شما سئوی قوی به نحوی که به راحتی توسط موتور های جست و جو یافت شوید

بیشتر بدانید

طراحی نرم افزار سفارشی

ما ایده‌های شما را به حقایقی قابل لمس در دنیای واقعی تبدیل می‌کنیم برای تسهیل امور مربوط به کسب و کار خود داشتن نرم افزار اختصاصی که متناسب با نیازها و ساز و کار کسب و کارتان باشد ضروری است. با استفاده از نرم افزارهای سفارشی می‌توانید به راحتی آنچه بدان نیازمندید را در قالب نرم افزارهای متنوع داشته باشید….ساخت نرم افزار سفارشی به معنای طراحی و تولید نرم افزار برای یک شرکت، سازمان و یا کاربر خاص، مطابق با نیازها و انتظارات اوست. این نرم افزارها دقیقا بر حسب نیازمندی‌ها طراحی و ساخته می‌شوند و با نرم افزارهای قدیمی و آماده‌ای که در بازار وجود دارد متفاوت و کارامدتر هستند.

بیشتر بدانید
طراحی نرم افزار سفارشی
طراحی اپلیکیشن موبایل

طراحی اپلیکیشن موبایل

اپ ها و برنامه های اندروید و iOS امروزه توانسته اند سهم قابل توجهی از بازار را به خود اختصاص داده و طراحی اپلیکیشن پا به پای طراحی سایت در حال گسترش و توسعه می باشد. طراحی اپلیکیشن در ایران با توجه به تمرکزی که امروزه دارد مورد توجه ویژه ای قرار دارد. طراحی اپلیکیشن هم برای دستگاه های اندروید و هم برای iOS قابل انجام می باشد. افزایش استفاده از گوشی های هوشمند باعث شده است که برنامه ها و طراحی اپلیکیشن در ایران نیز برای اکثر کسب و کارهایی که سایت اینترنتی دارند و یا اینکه حتی سایت اینترنتی نیز ندارند بسیار کارآمد می باشد.

بیشتر بدانید

دیجیتال مارکتینگ و سئو

وجود کانال های متفاوت، استراتژی های متفاوت و تکنیک های گوناگون باعث شده که برای موفقیت در این حوزه به کارشناسان مراجعه شود لذا توصیه می شود قبل از شروع به فعالیت به یادگیری آن بپردازید چرا که اگر بخواهید با کار برروی کسب و کارتان و انجام صحیح و خطا به آن بپردازید نتیجه عکس خواهید گرفت و باعث آسیب های جبران ناپذیری خواهید شد

بیشتر بدانید
دیجیتال مارکتینگ و سئو
استارتاپ و کسب و کار الکترونیک

استارتاپ و کسب و کار الکترونیک

استارتاپ یک سازمان موقت است که با هدف یافتن یک مدل کسب و کار تکرارپذیر و مقیاس پذیر بوجود آمده است.استارتاپ ها، معمولا بر محور ایده های نوآورانه و خلاقانه بنا می شوند. در واقع فرد یا افرادی خلاق و نوآور، با ایده های نو، در جستجوی روش هایی برای کسب درآمد از آن ایده و تولید انبوه محصولات یا خدمات مبتنی بر آن ایده هستند. نوآوری در استارتاپ ها، به شکل نوآوری در بازار یا نوآوری در محصولات و خدمات خود را نشان می دهد.در این بین استارتاپ های حوزه وب و فناوری اطلاعات از اقبال و جایگاه خوبی برخوردار هستند و بسیار ی از افراد سعی میکنند تا ایده های خود در این زمینه را عملیاتی نمایند. بسیاری از کسب و کارهای سنتی نیز سعی میکنند برای توسعه فعالیت های خود و حفظ بقا در بازار، خدمات خود را بر بستر اینترنت معرفی و عرضه نموده و سهم بیشتری از بازار را تصاحب نمایند.

بیشتر بدانید

طراحی بازی

بازی های موبایل به عنوان پدیده ای جدید از زمان راه اندازی اولین گوشی های موبایل، جای خود را در میان مخاطبان خود پیدا کرد. با به بازار آمدن گوشی های هوشمند، بازار ساخت و تولید این بازی ها گرم تر شد. شرکت سامانه ساز تیرازیس نیز به عنوان یکی از شرکتهای نرم افزاری پیشرو، از حدود دو سال پیش ، وارد عرصه تولید بازی های آموزشی و بخصوص در طیف کودکان و نوجوانان شده و قصد دارد در راستای اعتلای خلاقیت، شناخت و پیشرفت کودکان قدمی مثبتی ایجاد نماید .

بیشتر بدانید
طراحی بازی
همین حالا با ما تماس بگیرید

همین حالا با ما تماس بگیرید

با همراهی تیمی متخصص و مشاوران حرفه ای آماده ایم پروژه های شما را به بهترین شکل ممکن پیاده سازی کنیم.

درخواست مشاوره و یا سفارش پروژه
همین حالا با ما تماس بگیرید
همین حالا با ما تماس بگیرید