استارتاپ و کسب و کار الکترونیک

استارتاپ یک سازمان موقت است که با هدف یافتن یک مدل کسب و کار تکرارپذیر و مقیاس پذیر بوجود آمده است.استارتاپ ها، معمولا بر محور ایده های نوآورانه و خلاقانه بنا می شوند. در واقع فرد یا افرادی خلاق و نوآور، با ایده های نو، در جستجوی روش هایی برای کسب درآمد از آن ایده و تولید انبوه محصولات یا خدمات مبتنی بر آن ایده هستند. نوآوری در استارتاپ ها، به شکل نوآوری در بازار یا نوآوری در محصولات و خدمات خود را نشان می دهد.در این بین استارتاپ های حوزه وب و فناوری اطلاعات از اقبال و جایگاه خوبی برخوردار هستند و بسیار ی از افراد سعی میکنند تا ایده های خود در این زمینه را عملیاتی نمایند. بسیاری از کسب و کارهای سنتی نیز سعی میکنند برای توسعه فعالیت های خود و حفظ بقا در بازار، خدمات خود را بر بستر اینترنت معرفی و عرضه نموده و سهم بیشتری از بازار را تصاحب نمایند.

اجرای استارتاپ و کسب و کار الکترونیک توسط آراپندار

  • متاسفانه آنقدر که شور و اشتیاق برای ایجاد استارت آپ بوجود آمده است، درک و تعمق در معنا و مفهوم آن ایجاد نشده است  در این مساله نیز همانند سایر مفاهیم جدید در کشور پیش از آموزش های رایج و درک عمیق موضوع، تب و تابی بی حد و اندازه ایجاد شده و هرچند تا حدودی در ایجاد فضای مثبت برای شکل گیری و رشد استارت آپ ها، موفق بوده، باعث شده تا تعداد قابل توجهی از جوانان بدون داشتن دیدی وسیع از این مساله، به زعم خودشان اقدام به راه اندازی استارت آپ نموده و با بن بست ها و در نتیجه شکست های بزرگی روبرو شوند. موفقیت در استارتاپ ، بخصوص در حوزه وب نیازمند ایده مناسب، کار تیمی منسجم، شناخت بازار و استفاده از تخصص های مختلف و مشاوره و راهنمایی افراد با تجربه است تا ریسک اجرای ایده ها تا حد زیادی کاهش یابد.
  • آراپندار، علاوه بر در اختیار داشتن متخصصان کسب و کار های الکترونیک و تجربه همکاری با تیم های مختلف استارتاپی و همچنین تیم فنی منسجم و متخصص در حوزه های مختلف  تحلیل، طراحی، گرافیک،برنامه نویسی و … می تواند دغدغه های شما را از مباحث فنی و پشتیبانی سامانه های کسب و کار الکترونیک و استارتاپ  برطرف کرده و همراهی مطمئن و تضمینی برای موفقیت ایده شما باشد. این شرکت به واسطه همکاری و مشاوره به شرکت تجاری در زمینه‌های مختلف، مشاوره و اجرای وبسایتهای ایده محور و همچنین حضور فعال در رویدادهای مرتبط و جامعه استارتاپی ایران، تجربیات ارزنده‌ای برای انتقال به صاحبان ایده و تیم‌های استارتاپی دارد. با توجه به کمبود نیروی فنی متخصص جهت طراحی و توسعه وبسایت یا اپلیکیشن استارتاپ‌ها، تیم ما همراه مطمئنی برای به اشتراک گذاری ایده جهت دریافت مشاوره و اجرای آن با سطح کیفی بالا میباشد.
@کپی رایت - آراپندار (تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به فناوری اطلاعات آراپندار می باشد) - Enfold WordPress Theme by Kriesi